Home - Wie zijn we - Partners

Partners

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij, Afdeling Beleidscoördinatie en Omgeving, Team voorlichting

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij, Afdeling Beleidscoördinatie en Omgeving, Team voorlichting

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Inagro, Rumbeke-Beitem

Inagro, Rumbeke-Beitem

  • afdeling Akkerbouw
    Ieperseweg 87 – 8800 Roeselare (Rumbeke) – fax  051/24 00 20
    Daniël Wittouck:  tel. 051/27 32 41 – e-mail: daniel.wittouck@inagro.be
    Jonas Claeys: tel. 051/27 32 35 – e-mail: jonas.claeys@inagro.be
    www.inagro.be
    Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen, vlas, hop, tabak, koolzaad en eiwithoudende gewassen.
  • afdeling Biologische productie
    Ieperseweg 87 – 8800 Roeselare (Rumbeke) – fax  051/24 00 20
    Lieven Delanote:  tel. 051/27 32 50 – e-mail: lieven.delanote@inagro.be
    Joran Barbry: tel. 051/27 32 27 – e-mail: joran.barbry@inagro.be
    www.inagro.be
    Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Bodemkundige Dienst van België, Leuven-Heverlee

Bodemkundige Dienst van België, Leuven-Heverlee

Willem de Croylaan 48 – 3001 Leuven-Heverlee – e-mail: info@bdb.be – fax  016/22 42 06
Jan Bries, Wendy Odeurs en Nancy Vogels:  tel. 016/31 09 22
www.bdb.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Universiteit Gent, faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, vakgroep plant en gewas en Hogeschool Gent, faculteit Natuur en Techniek

Universiteit Gent, faculteit Bio-ingenieurswetenschappen, vakgroep plant en gewas en Hogeschool Gent, faculteit Natuur en Techniek

Geert Haesaert – e-mail: geert.haesaert@Ugent.be
Veerle Derycke – e-mail: veerle.derycke@Ugent.be

  • Diepestraat 1 – 9820 Bottelare:  tel. 09/363 93 00 – fax  09/363 93 09
  • Valentin Vaerwyckweg 1 – 9000 Gent:  tel. 09/242 42 70 – fax  09/242 42 09
    www.ugent.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen en eiwithoudende gewassen.

vzw PIBO Campus en het Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO), Tongeren

vzw PIBO Campus en het Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO), Tongeren

Sint-Truidersteenweg 323 – 3700 Tongeren – fax  012/39 80 49
Martine Peumans: tel. 012/39 80 56 – GSM 0479/59 24 81 – e-mail: martine.peumans@pibo.be
www.pibo-campus.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Vrij Technisch Instituut, afdeling Land- en Tuinbouw, Poperinge

Vrij Technisch Instituut, afdeling Land- en Tuinbouw, Poperinge

Boeschepestraat 44 – 8970 Poperinge – fax  057/34 65 60
Patrick Vermeulen:  tel. 057/34 65 55 – e-mail: patrick.vermeulen@vsop.be
www.vtip.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Land- en Tuinbouwcentrum Waasland (LTCW), Biotechnische & Sport, Sint-Niklaas

Land- en Tuinbouwcentrum Waasland (LTCW), Biotechnische & Sport, Sint-Niklaas

Weverstraat 23 – 9100 Sint-Niklaas – fax  03/760 10 95
Peter Vande Moortele:  tel. 03/760 10 90 – e-mail: vmp@broeders.be
www.bio.broeders.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Proef- en Vormingscentrum voor de Landbouw, Bocholt

Proef- en Vormingscentrum voor de Landbouw, Bocholt

Kaulillerweg 3 – 3950 Bocholt
Sander Palmans: tel. 089/46 29 46 – GSM 0472/46 64 88 – e-mail: sander.palmans@pvl-bocholt.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs, Hoogstraten

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs, Hoogstraten

Gravin-Elisabethlaan 30 – 2320 Hoogstraten
Jef Verheyen: tel. 03/340 40 35 – e-mail: jef.verheyen@markdal.be
www.vito-hoogstraten.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Proefcentrum Herent

Proefcentrum Herent

Blauwe Stap 25 – 3020 Herent
Lise Vanhaeren: tel. 016/21 37 51 – GSM 0494/03 75 60
e-mail: lise.vanhaeren@vlaamsbrabant.be
www.proeftuinherent.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen en koolzaad.