Home - Wie zijn we - Partners

Partners

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij, Afdeling Voorlichting, Doelgroepenbeleid en Kwaliteit Plant

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij, Afdeling Voorlichting, Doelgroepenbeleid en Kwaliteit Plant

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Inagro

Inagro

  • afdeling Akkerbouw
    Ieperseweg 87 – 8800 Roeselare (Rumbeke) – fax  051/24 00 20
    Daniël Wittouck:  051/27 32 41 – e-mail: daniel.wittouck@inagro.be
    Lies Willaert:  051/27 32 40 – e-mail: lies.willaert@inagro.be
    Jonas Claeys, Leen Vandewalle, Kristof Boone, Stefaan Bulcke, Stephanie Debosschere, Carl Demeester, Kenneth Hosten, Alain Vandaele, Johan Vandenbulcke, Melvin Berten en Mia Demeulemeester
    www.inagro.be
    Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen, vlas, hop, tabak en koolzaad.
  • afdeling Biologische productie
    Ieperseweg 87 – 8800 Roeselare (Rumbeke) – fax  051/24 00 20
    Lieven Delanote:  051/27 32 50 – e-mail: lieven.delanote@inagro.be
    Johan Rapol, Tom Decuypere en Annelies Beeckman
    www.inagro.be
    Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Bodemkundige Dienst van België

Bodemkundige Dienst van België

Willem de Croylaan 48 – 3001 Leuven-Heverlee – e-mail: info@bdb.be – fax  016/22 42 06
Jan Bries, Wendy Odeurs en Nancy Vogels:  016/31 09 22
www.bdb.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Universiteit Gent, Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen en Hogeschool Gent, Faculteit Natuur en Techniek

Universiteit Gent, Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen en Hogeschool Gent, Faculteit Natuur en Techniek

Geert Haesaert – e-mail: geert.haesaert@Ugent.be
Veerle Derycke – e-mail: veerle.derycke@Ugent.be
Kris Audenaert – e-mail: kris.audenaert@Ugent.be

  • Diepestraat 1 – 9820 Bottelare:  09/363 93 00 – fax  09/363 93 09
  • Valentin Vaerwyckweg 1 – 9000 Gent:  09/242 42 70 – fax  09/242 42 09

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Proef- en Vormingscentrum voor de Landbouw, Bocholt

Proef- en Vormingscentrum voor de Landbouw, Bocholt

Kaulillerweg 3 – 3950 Bocholt
Luc Martens:  089/46 29 46 – GSM  0495/32 66 81 – e-mail: pvl.bocholt@scarlet.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

vzw PIBO Campus en het Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO), Tongeren

vzw PIBO Campus en het Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO), Tongeren

Sint-Truidersteenweg 323 – 3700 Tongeren – fax  012/39 80 49
e-mail: proefvelden@pibo.be
Jos Fagard en Morgan Carlens:  012/39 80 46
Dieter Cauffman, Nico Luyx, Martine Peumans en Koen Vrancken:  012/39 80 55
www.pibo.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Vrij Technisch Instituut, afdeling Land- en Tuinbouw, Poperinge

Vrij Technisch Instituut, afdeling Land- en Tuinbouw, Poperinge

Boeschepestraat 44 – 8970 Poperinge – fax  057/34 65 60
Patrick Vermeulen:  057/34 65 55 – e-mail: patrick.vermeulen@vsop.be
Dries Goethals en Stefan Vandeputte
www.vsop.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Land- en Tuinbouwcentrum Waasland (LTCW), Biotechnische en Sport, Sint-Niklaas

Land- en Tuinbouwcentrum Waasland (LTCW), Biotechnische en Sport, Sint-Niklaas

Weverstraat 23 – 9100 Sint-Niklaas – fax  03/760 10 95
Dirk Martens:  03/760 10 99 – e-mail: dirk.martens@bio.broeders.be
Roel Van Avermaet:  03/760 10 97 – e-mail: roel.vanavermaet@bio.broeders.be
Alexander Cerpentier: 03/760 10 97 – e-mail: alexander.cerpentier@bio.broeders.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs, Hoogstraten

Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs, Hoogstraten

Gravin-Elisabethlaan 30 – 2320 Hoogstraten
Jef Verheyen:  03/340 40 35 – e-mail: jef.verheyen@markdal.be
Charlie Dhaenens:  03/340 40 33 – e-mail: charlie.dhaenens@markdal.be

Binnen het LCG wordt meegewerkt aan granen.